Rozhovor s Olgou Šípkovou

Olga 2 Olga 3 Olga 4

Kdy je vaše pleť nejkrásnější? Co jí dělá opravdu dobře?

Úplně nejlépe se cítím v letních měsících, kdy mám hodně času i na odpočívání, sluníčko mi dodává hezkou barvu a k tomu všemu je všude spoustu čerstvé zeleniny a ovoce. Prostě toto vše se hned odrazí na mé pleti.

Jak vypadá vaše každodenní péče o obličej a tělo?

Nejsem zrovna z té skupinky žen, která tráví hodně času u zrcadla a kupuje si drahé krémy. Moc dobře si uvědomuji, že, vše, co se odehrává uvnitř našeho těla, se odráží na naší pokožce. Na obličeji zvlášť. Tam je vidět naše naladění, starosti, radosti…Nicméně každý večer se pečlivě odlíčím a namažu krémy. Opravdu jsem si krásně zvykla na řadu péče o pleť s granátovým jablkem , kde používám sérum na zpevnění, oční krém a samozřejmě krém noční či denní. Skvěle mi vyhovuje sprchový krém a olej po koupání na celé tělo, opět z řady z granátového jablka.

Proč jste si pro péči vybrala právě přírodní kosmetiku? Čím vás oslovuje?

To je pro mne úplně nejvíc! Příroda, přirozenost…Už asi 20 let chodím na aromaterapii, na kosmetiku, kde je o mne pečováno právě pomocí bylinkových olejíčků. Takže spojení s kosmetikou, která čerpá z přírodních zdrojů, je pro mne nesmírně příjemné a přínosné.

Co se vám nejvíc líbí na řadě Granátové jablko od Weledy?

Musím říci, že ta smyslná vůně. Velmi rychle mi přirostla k srdci. A skvělé vlastnosti krémů i oleje . Krásně se vpijí do pokožky a nezůstávám mastná.

Jaký produkt z ní nejraději používáte a proč?

Jak už jsem se zmínila, velmi mi vyhovuje pleťová řada. Ale také sprchový krém, právě tím, jak je krémový a tělový olej.

Co je podle vás vědomá krása?

Přemýšlím o tom, možná…když jsem spokojená a mám důvod se smát. Když cítím, jak mnou proudí energie a dodává mi tu správnou dávku sebevědomí. Když jsem obklopena svými nejbližšími a kamarády a mohu jim předávat svou bezprostřednost. Když se mi smějí oči… Když mohu tancovat, cvičit, když se mohu hýbat a rozdávat radost. Vlastně, když se cítím opravdu a ryze sama sebou.

Podpis sipkova
arrow_back